100

Güvenli

Ultraviyole ışık kesinlikle canlılarla temas etmez. Aerem ürünleri ortamda canlılar varken canlılara zarar vermeden sterilizasyon imkanı sağlar.
101

Etkili

Mikroorganizmaları etkisiz bıraktığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Aerem ürünleri ülkemizin önde gelen laboratuvarları ve üniversiteleri tarafından onaylanmıştır.
102-1

Devamlılık

Canlılarla birlikte bulunduğu ortamda canlılara zarar vermeden sürekli sterilizasyon imkanı sağlar
103

Ekolojik

Doğaya herhangi yan etkisi ve atık madde bırakmadan sterilizasyon sağlar.
set3

Kolay Kurulum

Özel kurulum ve devreye alma gerektirmeyen kolay kullanım imkanı.

Ürünlerimiz

1Aerem-19 nedir?
Aerem-19 bulunduğu ortamın havasını sürekli olarak temizleyerek ortamda bulunan Covid-19 gibi zararlı virüs, bakteri ve mantarları yok eden bir hava sterilizasyon cihazıdır.
2Aerem-19 nasıl çalışır?
Aerem-19 bulunduğu ortamdaki havayı fanlar yardımıyla içerisine alarak ultraviyole ışıklardan geçirir ve bu şekilde havadaki virüs, mantar ve bakterileri yok eder.
3Aerem-19 ne işe yarar?
Aerem-19 kısaca bir hava sterilizasyon cihazı olup, bulunduğu ortamdaki virüs, bakteri ve mantarların hava yoluyla canlıdan canlıya geçmesi riskini en aza indirir. Bu sayede bulunduğunuz ortamda taşıyıcı veya enfekte biri bulunması halinde, söz konusu virüs, bakteri veya mantarın siz sağlıklı bireylere havayla bulaşma riski neredeyse yok olmaktadır.
4UV-C ışık nedir?
Ultraviyole C kısaca UV-C; güneşin zararlı spektrumundaki 200 nm ile 280 nm dalga boyu aralığındaki ultraviyole ışınlarıdır. Diğer bir ifade ile UV-C ışıkları insan sağlığına zarar veren güneş ışınlarıdır. Uzun süre maruz kalınması halinde ciltte ve gözde ciddi zararlara neden olmakta olup, bu nedenle doğru ekipmanlarla kullanılması gerekmektedir.

Bu ışınlar bakteri, mantar ve virüsleri öldürmede etkili olup, hava sterilizasyon cihazlarında kullanılmaktadır.
5UV-C ışık mikroorganizmaları nasıl yok eder?
Doğru ekipmanla kullanılan UV-C ışık, mikroorganizmalardaki nükleik asitlere zarar vererek, DNA’larını bozar ve mikroorganizmaları etkisiz hale getirir.
6UV-C ışığın etki süresi nedir?
UV radyasyonun germicidal etkisi maruz kalınan doza bağlıdır.

Işıma süresi arttıkça veya ışıma şiddeti arttıkça (yüksek voltaj veya ışık kaynağına yakınlık) ölen vejetatif hücre sayısı da artar. UV kaynağından belirli bir alana verilen ışığın enerjisi mikrowatt (μW) olarak ölçülür.

Mikroorganizmaların inaktivasyonunda, gerekli enerji UV ışınının şiddeti ve maruz kalma süresinin çarpımı ile hesaplanır (μW. saniye/cm2). Bu inaktivasyon için gerekli enerji mikroorganizmaların tür ve yapısına göre değişiklik göstermektedir.
7Neden Aerem-19’a ihtiyaç duyulur?
Gün içerisinde pek çok kişiyle temas etmekte ve aynı ortamda bulunmak zorunda kalmaktayız. Bulunduğumuz ortamda ise kimin hasta veya taşıyıcı olduğunu bilmemekteyiz. Ancak son dönemde gördüğümüz üzere çoğu bakteri, virüs ve mantar hava yoluyla bulaşmaktadır. Nitekim Covid-19 (Koronavirüs)’un bu kadar etkin olma sebebi de hava yoluyla bulaşmasıdır.

Tam da bu sebeple hem bulunduğunuz ortamda hastalık veya enfeksiyon kapma ihtimalinizi en aza indirgemek ve kendinizi korumak;.hem de pandemiyle mücadele etmek adına Aerem-19 kullanmak hayati önem taşımaktadır.
8Hava sterilizasyonu neden önemli?
Gün içerisinde pek çok kişiyle temas etmekte ve aynı ortamda bulunmak zorunda kalmaktayız. Özellikle kapalı ortamların steril edilmesi zor olup, ilaçlamalar ve dezenfektanlarla yapılan sterilizasyonun sürekliliğinin sağlanması mümkün değildir. Zira ortama giren her yeni birey ile sterilizasyon bozulmakta ve ortamın tekrar dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Bu nedenle sağlıklı ve sürekli bir sterilizasyonun sağlanması adına mutlaka hava sterilizasyon cihazı kullanmak gerekmektedir.
9Aerem-19 nerelerde kullanılır?
İnsan temasının bulunduğu her ortamda Aerem-19 kullanılmaktadır. Özellikle kamusal alanlarda ve özel işletmelerde bulunması, her gün yüzlerce kişinin temas ettiği bu alanlarda hastalık riskini düşürmek adına önem taşımaktadır.
10Aerem-19 nasıl kullanılır?
Kullanıcı dostu (user-friendly) olarak tasarlanmıştır. Doğru konumlandırılması büyük önem taşımaktadır. Özellikle kapalı ortamlarda yabancı kişilerle en çok temas edilen edilen alanlara konumlandırılmalı, önüne veya arkasına herhangi bir cisim konulmamalı, bulunduğu ortamdaki hava sirkülasyonunu en iyi sağlayacağı alana konulmalıdır. Ürünün konumlandırılması ile ilgili olarak ücretsiz hizmet sağlanmakta olup, danışmanlarımızın gözetiminde konumlandırılma yapılması ürünün etkin kullanılması açısından önemlidir.

Ürünün konumlandırılması yapıldıktan sonra aç-kapa tuşu ile kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.
11Aerem-19 kullanırken nelere dikkat edilmeli?
Fanlarının önünün açık olmasına dikkat edilmeli ve elektronik cihaz olduğu dikkate alınarak gerekli önlemler alınmalıdır. Detaylı bilgiye ürünün içerisinde yer alan kullanma kılavuzundan veya danışmanlarımız ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.
12Teknik özellikler
13Aerem-19’un diğer hava sterilizasyon cihazlarından farkı nedir?
Özellikle pandemi döneminde çokça duyduğumuz ve piyasada yaygın olarak kullanılmakta olan ozon jeneratörleri, kontrolsüz ozon yaymakta ve O2’yi O3’e dönüştürmekte olup, bu ozon gazı belli mikrogramlar üzerinde toksik etkiye sahiptir. Bu nedenle çoğu Avrupa ülkesinde kullanılması yasaklanmıştır.

Bu nedenle Aerem-19’un da dahil olduğu UV-C ışıklı cihazlar hava sterilizasyonunda en etkin, sağlıklı ve ekonomik yöntemdir.

Bu cihazlarda önemli olan içerisinde kullanılan ışığın gücü ve fanların debisi (akış hızı)dir. Aerem-19’u diğer hava sterilizasyon cihazlarından ayıran en önemli özellik ürünün üretimindeki fikri altyapının, akademik yayınlara dayanmasıdır. Şöyle ki, ürünümüz Türkiye’de 50 metrekarelik alanda en etkili cihazlardan biridir. Aerem-19, 1 saatte 50 metrekarelik alanı temizlemekte olup, Türkiye’nin önde gelen laboratuvarları ve üniversiteleri tarafından onaylanmıştır. Gelişmiş mühendis kadromuz tarafından tıp hekimlerinin danışmanlığı ile hazırlanan ürünümüzün dozlaması diğer ürünlerde bulunmamakta olup, verimliliği ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır.
14Hava sterilizasyon cihazı alırken nelere dikkat edilmeli?
Cihazın içerisinde bulunan ultraviyole ışığın gücüne, cihazın etki alanına, ürünün dozlamasına ve firmanın güvenilirliğine dikkat edilmesi gerekmektedir.
15Aerem-19 ürünlerinin garantisi var mı?
Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
[logoshowcase center_mode="true" slides_column="3"]
Teklif Al