Kurumsal

AR-GE &
Merkezi

AEREM

Balkan Evrensel Medikal Sanayi A.Ş. ile Ser Rezistan A.Ş. ortaklığı altında üretilen sterilizasyon ürünlerine ilişkin bir markadır. Markamız altındaki ürünlerin tamamı uzman mühendis kadromuz tarafından tasarlanmakta ve tıp doktoru ekibimizin danışmanlığında kontrolleri sağlanmaktadır.

photo-1592711491694-e85f60a7773a
photo-1556566353-cdcb88a69f3c
AEREM

Sağlıklı Yaşamı Sağlayan Özel Ürünler Üretir.

Aerem, Balkan Evrensel Medikal Sanayi A.Ş. ile Ser Rezistan A.Ş. ortaklığı altında üretilen sterilizasyon ürünlerine ilişkin bir markadır. Markamız altındaki ürünlerin tamamı uzman mühendis kadromuz tarafından tasarlanmakta ve tıp doktoru ekibimizin danışmanlığında kontrolleri sağlanmaktadır.

Balkan Evrensel Medikal Sanayi A.Ş.’nin teknik bilgisi ile Ser Rezistan A.Ş.’nin yıllara dayalı tecrübesini birleştirerek oluşturmuş olduğumuz markamız, hava sterilizasyon cihazları arasında ülkemizin ve dünyanın öncüleri arasındadır.

Markamızın öncelikli amacı, alanında etkin çözümler sunan cihazlar üreterek insan sağlığını tehdit eden Covid-19 gibi virüs, bakteri ve mantarların yok edilmesini ve insan sağlığının korunmasını sağlamaktır. Bu misyonla ürettiğimiz son teknoloji ürünlerimiz, uzman kadromuz ile geliştirilmekte ve Türkiye’nin en prestijli kuruluşlarına onaylatılmaktadır.

Bununla birlikte markamız özellikle son dönemde dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ürün ihracatı yapmaktadır.

Markamız altında satılan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, teknik ekibimiz tarafından 7 gün 24 saat gerekli tüm destek sağlanmaktadır. Zira şirketimizin nihai amacı sizlerin sağlığını korurken çağdaş ve kaliteli bir sağlık hizmeti anlayışı ortaya koymak; yenilikçi ürünler ile sağlığınız korumaktır.

Teklif Al